Kontakt

Dział sprzedaży

Jacek Budzowski

Kierownik Działu Obsługi Klienta i Logistyki
+48 22 725 60 02 jbudzowski@jaworski.com.pl

Miłosz Kijowski

Specjalista ds. Eksportu
+48 728 319 632 mkijowski@jaworski.com.pl

Radosław Radzikowski

Specjalista ds. Sprzedaży
+48 600 232 300 rradzikowski@jaworski.com.pl

Dział logistyki

Henryk Kakietek

Główny Specjalista ds. Celnych
+48 602 784 495 hkakietek@jaworski.com.pl

Michał Zasłona

Specjalista ds. Administracji i Logistyki Zagranica
+48 662 246 912 mzaslona@jaworski.com.pl

Marcin Parchem

Specjalista ds. Logistyki
+48 608 867 713 mparchem@jaworski.com.pl

Wojciech Samorajczyk

Młodszy Specjalista ds. Logistyki
+48 784 022 216 wsamorajczyk@jaworski.com.pl

Dział Kontraktacji i Skupu Świeżych Warzyw

Norbert Zelik

Główny Specjalista ds. Kontraktacji i Skupu
+48 606 214 207 nzelik@jaworski.com.pl

Dział jakości

Małgorzata Zagrajek

Pełnomocnik ds. Systemów Jakości
+48 728 518 312 mzagrajek@jaworski.com.pl

Magdalena Kubrowska

Specjalista ds. Kontroli Jakości
+48 692 435 311 mkubrowska@jaworski.com.pl

Anna Mrozińska

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości
+48 664 031 124 amrozinska@jaworski.com.pl

Justyna Meckier-Rutkowska

Specjalista ds. Kontroli Jakości
+48 664 466 037 jmeckier@jaworski.com.pl

Dział inżynierii produkcji

Beata Małachowska

Główny Specjalista ds. Inżynierii Produkcji
+48 698 455 304 bmalachowska@jaworski.com.pl
Adres

ul. Łódzka 41, Bramki 05-870 Błonie

Social media

Linked In Dołącz do nas

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce cookies.