Nasz innowacyjny produkt
- niskotłuszczowa cebula smażona

Praca

Stanowisko:

KONSERWATOR OBIEKTU - KOORDYNATOR DS ZAKUPÓW

Miejsce pracy: Bramki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Koordynowanie przeglądów oraz trzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych budynku, w tym m.in. instalacji elektrycznych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych;
Koordynacja prac realizowanych przez zewnętrzne firmy serwisowe, kontrola jakości i terminowości wykonanych prac;
Prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji eksploatacyjnej zgodnie z wytycznymi;
Nadzór nad firmą ochroniarską oraz sprawnością systemu monitoringu;
Odpowiedzialność za terminowe zaopatrzenie zakładu w materiały i usługi niezbędne do zapewnienia prawidłowego procesu produkcji, w tym:
1.Sporządzanie prognoz i planów dostaw, negocjacje, składanie zamówień i nadzór nad ich realizacją;
2.Zarządzanie zapasami materiałów produkcyjnych.

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

Wykształcenie min. średnie;
Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
Samodzielność i wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.

OFERUJEMY:

Umowę o pracę na pełny etat, w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie, z przyjazną kulturą organizacyjną;
Możliwości rozwoju zawodowego i zwiększenia zakresu kompetencji;
Wdrożenie przez doświadczonego pracownika;
Dodatkowe narzędzia pracy.

Aplikacje przyjmujemy do -

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

SedexKosherTUVFSSC_22000
Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa | Jaworski Vegetable Drying Plant
Realizacja: Progressiva