Nasz innowacyjny produkt
- niskotłuszczowa cebula smażona

Praca

Stanowisko:

KSIĘGOWA/Y

Miejsce pracy: Bramki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Organizacja oraz wsparcie merytoryczne działu księgowego;
Systematyczna kontrola poprawności zapisów księgowych, przepływów pieniężnych oraz sporządzonych rezerw;
Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, deklaracji CIT, VAT, PIT, podatku od nieruchomości, GUS a także opracowywanie sprawozdań i raportów na wewnętrzne potrzeby Zarządu;
Przygotowywanie miesięcznych i rocznych bilansów oraz rachunków wyników;
Prowadzenie analizy bieżących kosztów;
Zamykanie okresów finansowych zgodnie ze standardami firmy;
Współpraca z organami podatkowymi, ZUS, bankami oraz innymi instytucjami zewnętrznymi;
Wdrażanie i usprawnianie procedur księgowo – finansowych.

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:
Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse/rachunkowość);
Minimum 5 letnie doświadczenie w dziale finansowo-księgowym oraz 2 letnie na stanowisku Księgowa/y w firmie produkcyjnej;
Biegła znajomość obowiązujących przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości;
Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) oraz programów Płatnik, Raks, Enova;
Inicjatywa w działaniu i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów.

OFERUJEMY:
Umowę o pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie, z przyjazną kulturą organizacyjną, będącej liderem w swojej branży;
Wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia;
Możliwość implementacji własnych pomysłów i rozwiązań.

Aplikacje przyjmujemy do -

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

SedexKosherTUVFSSC_22000
Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa | Jaworski Vegetable Drying Plant
Realizacja: Progressiva