Nasz innowacyjny produkt
- niskotłuszczowa cebula smażona

Praca

Stanowisko:

KOORDYNATOR DS ADMINISTRACJI

Miejsce pracy: Bramki oraz Dobre Miasto

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Prowadzenie sekretariatu;
Obsługa klientów poprzez przygotowywanie i realizacje ofert, zamówień oraz sporządzanie kompletu dokumentów do wysyłek : faktury, listy przewozowe, WZ, dokumenty jakościowe;
Kontakt z wybranymi kontrahentami (również zagranicznymi);
Współpraca z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi oraz ewidencja właściwych dokumentów;
Sporządzenie dokumentacji związanej z obsługą sprzedaży w tym w szczególności:
-wystawianie dokumentów sprzedaży (VAT, RR) i monitorowanie spływu należności;
-prowadzenie rejestru faktur, rachunków dotyczących sprzedaży i zakupów oraz innych niezbędnych ewidencji.

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

Kilkuletnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

OFERUJEMY:

Umowę o pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie, z przyjazną kulturą organizacyjną, będącej liderem w swojej branży;
Duże możliwości samorealizacji oraz rozwoju.

Aplikacje przyjmujemy do -

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

SedexKosherTUVFSSC_22000
Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa | Jaworski Vegetable Drying Plant
Realizacja: Progressiva