Nasz innowacyjny produkt
- niskotłuszczowa cebula smażona

Praca

Stanowisko:

KOORDYNATOR LINII PRODUKCYJNYCH

Miejsce pracy: Dobre Miasto

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Nadzór nad liniami produkcyjnymi oraz pracą kilkuosobowej załogi;
Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej;
Kontrola jakości produktu;
Naprawa i przywracanie do ruchu elementów mechanicznych linii produkcyjnych;
Regulowanie mechanizmów maszyn i urządzeń produkcyjnych.

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:
Wykształcenie min. średnie techniczne – mile widziane mechaniczne;
Doświadczenie na podobnym stanowisku;
Uprawnienia na wózek widłowy;
Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu.

OFERUJEMY:
Umowę o pracę na pełny etat w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie, z przyjazną kulturą organizacyjną;
Możliwość samorealizacji oraz rozwoju zawodowego;
Szkolenia wdrożeniowe i produktowe.

Aplikacje przyjmujemy do -

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

SedexKosherTUVFSSC_22000
Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa | Jaworski Vegetable Drying Plant
Realizacja: Progressiva